flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
  • How to use -- When the switch is closed, the of the main power supply begins. Use the switch to control, start by turning off the , and stop after disconnecting. Choice: 10A below 1KW, 20A below 2KW, 40A at 3-4KW, 60A at 5-6KW, 80A at 7-8KW, 100A at 8-10KW, 150A at 11-15KW, 200A at 20KW.
  • Easy installation -- The 220VAC three-phase motor controller is easy to install, no switch contactor is needed, and it can work for a long time.