Ekena Millwork GVPTR64X1603SN Triangle Surface Mount PVC Gable Vent, Factory Primed White
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
10
quantity
Product details
Category
  • Dimensions: 64 in. Width x 16 in. Height x 2 in. Projection x 6/12 Pitch